Yüklüyor...

NEBEVİ HAYAT DERGİSİ 62. SAYI


Liste fiyatı: 15.00 TL  

Fiyat: 7.50 TL

Kazancınız: 7.50 TL (50%)
-50%
Stokta

Hamd, fertleri ve toplumları onları acı bir azaptan sakındırmak için kitap ve peygamber gönderen Rahman olan Allah’adır. Salat ve selam, insanlığın önünde yürüyecek en temiz ahlaka ve ahkâma sahip olan Muhammed aleyhisselam’a, onun izini takip eden ailesine, ashabına ve tüm müminlere olsun.

Dünya hayatı içinde savaşı Allah ile olan iblis ve dostlarının, Müslüman toplum içinde haramları bir virüs gibi hızlı yaymaya çalışmalarının nedeni, Allah azze ve celle’den intikam alacaklarına inandıkları aptalca fikirdir. Aslında iblisin savaşı Allah iledir. Bunun içinde sırat-ı müstakim üzerinde oturarak Allah’a isyan eden bir zümrenin oluşması için çabalamaktadır. Müslümanlar İslam ahlak ve ahkâmından uzaklaşıp değerlerine sırt çevirsinler diye gecesini gündüzüne katmaktadır. Tabi ki bunu da ins ve cin dostlarının yardımları ile kuvvetlendirmektedirler. Rabbimiz, defalarca şeytan ve avânelerinin hilesinden sakınmaları için Müslümanları uyarmış buna kulak asmayanları da dünya ve ahiret azabı ile tehdit etmiştir.

Nebevi Hayat Dergisi olarak, beldelerin helak olmalarına sebep olan azap türlerini gözlerimizin önüne getiren Allah Rasûlü’nün temiz sözünü beş yazarımıza paylaştırarak ele almaya çalıştık. Bununla beraber yeni döneme dergimizin hem iç hem de dış yapısında beğeneceğinizi umduğumuz değişiklikler yapıp farklı köşeler ile dergimizi zenginleştirmeyi hedefledik.

Nebevi Hayat Dergi aboneliği devam etmektedir. Abone olma ve abone bulma konusunda bizlere yardımcı olarak elde edilen ecre ortak olmanızı beklemekteyiz.

 

Selam ve dua ile…