Yüklüyor...

NEBEVİ HAYAT DERGİSİ 60. SAYI


Liste fiyatı: 15.00 TL  

Fiyat: 7.50 TL

Kazancınız: 7.50 TL (50%)
-50%
Stokta

Hamd, münafıkların tehlikesine dair Kuran’ın birçok yerinde bu meseleye dikkat çeken ve müslümanların tedbirli olmalarına dair ikazlarda bulunan Âlemlerin rabbi olan Allah’a; 

Salât ve selâm, nifak ehlini ve onların özelliklerini ümmetine öğretip bu huylardan Müslümanın uzak kalmasını bildiren Rasûlullah aleyhisselâm’a, ailesine, ashabına ve tüm müminlere olsun.

Münafık; asli kimliğini saklayan, bazı zamanlarda zarureten bazı zamanlarda ise çekememezlikten dolayı İslam’a muhalif şer güçlerin emrinde hareket ederek ihanet etmek için Müslümanların arasına karışan, onların kardeşliğini ve birliğini, gücünü ve kuvvetini bozmaya çalışan kişidir. Münafık; Daima sinsi ve hain olan, her zaman fırsat kollayan, hedefi uğruna susan ve saklanan, istemediği ve hoşlanmadığı ortamlarda bulunup planlarını uygulamak için tuzaklar hazırlayan, göğüs göğüse çarpışmaktan daima kaçınan ve amacına ulaşabilmek için her yolu mubah gören kişidir. İstediğini elde edebilmek için girmeyeceği kalıp, davranmayacağı şekil yoktur.

Nebevi Hayat Dergisi olarak, ümmetin sırtında bir kambur hükmünde olan münafıklık hastalığını ve münafıkların vasıflarını konu edinen bir sayıyı okurlarımızın gündemine taşımak istedik. Rabbimiz istifade etmeyi bizlere nasip etsin.

Nebevi Hayat Dergisi olarak, İslam âlemi üzerinde şer güçlerinin tuzaklarının şeytan ve dostlarının üzerine devrilmesini Aziz ve Celil Allah’tan niyaz ederiz.

Nebevi Hayat Dergisi olarak, “2018 yılı abonelik çalışmalarımıza” start verdik. Değerli takipçilerimizin abone olup abone bularak dergimize katkıda bulunmalarını önemsemekteyiz. Bu iyilik çarkını hep beraber döndürebileceğimizi bilgilerinize sunup şimdiden teşekkür ederiz.