Yüklüyor...
NEBEVİ HAYAT DERGİSİ 56. SAYI

NEBEVİ HAYAT DERGİSİ 56. SAYI


Liste fiyatı: 15.00 TL  

Fiyat: 7.50 TL

Kazancınız: 7.50 TL (50%)
-50%
Stokta

Hamd, Kıyametin vaktini kendi ilminde saklı tutan Allah’a, Salât ve selâm, Kıyametin büyük ve küçük alametlerini bizlere anlatan, kıyamete karşı ikaz edip hazırlıklı olmamız için nasihatlerini eksik etmeyen Rahmet Peygamberi efendimiz sallallahu aleyhi ve sellem’e, Allahu Teâlâ’nın affı ve mağfireti Kıyamete karşı hazırlık içinde olmanın gayretiyle hareket eden ve bunun için çaba gösterip kulluğunu arttırmanın yollarını arayan mümin muvahhid kullarının üzerine olsun.

Kıyamet alametleri Kıyametin yakın olduğunu gösteren nişanelerdir. Sayıları bir hayli fazladır. Bu alametlerin en büyük ve dehşetli olanları henüz gerçekleşmemiş olsa da bir kısmı gelip geçmiş bazıları da günümüzde müşahede edilmektedir. Hz. Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem efendimizin peygamber olarak gönderilmesi, vefatı, İslâm âleminde yaşanmış fitneler gelip geçen alâmetlerdendir.

Varolan herbir şeyin yok olacağı hakikatini Kıyamet, gözler önüne sermektedir. Üzerinde yaşadığımız arz her geçen yaşlanmakta ve ölüm emareleri belirmektedir.

Nebevi Hayat Dergisi olarak bu büyük hakikati diri tutma adına “Kıyamet Sahneleri ve Alametleri” konu başlıklı bir çalışma hazırladık.

Nebevi Hayat Dergisi olarak hem Ramazan ayının hem de sonrası yaşanacak olan Bayramın İslam alemine ruh giydirmesini, birlik ve beraberliğimizi tazelemesini, tükenen umutları canlandırmasını Rahman ve Rahim olan Allah’tan niyaz ederiz.

 

Selam ve dua ile…